Harvested on CSV JSON HTML
1
24
--
--
isimlinkfotoeski fiyatyeni fiyatColumn 6origin_patternorigin_urlcreatedAtupdatedAtpingedAt
Arzum Ar2001 Tostçu Delux Izgara Tost Makinehttps://www.migros.com.tr/arzum-ar2001-tostcu-delux-izgara-tost-makine-p-2537d45https://migros-dali-storage-prod.global.ssl.fastly.net/sanalmarket/product/390259...499,90 TL349,93 TLKurumsal Teslimat Adresim Teslimat seçenekleri için giriş yapınız Teslimat Zamanı...https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Arzum Ar2007 Sultane Izgara Ve Tost Makinesihttps://www.migros.com.tr/arzum-ar2007-sultane-izgara-ve-tost-makinesi-p-2537d38https://sanalmarket-com-web-assets.global.ssl.fastly.net/images/compressed_gif_sm...229,90 TL160,93 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Arzum Ar2031 Gustos Izgara Ve Tost Makinasıhttps://www.migros.com.tr/arzum-ar2031-gustos-izgara-ve-tost-makinasi-p-2537d54https://sanalmarket-com-web-assets.global.ssl.fastly.net/images/compressed_gif_sm...299,90 TL209,93 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Arzum Hipermix El Blender Seti Ar1030https://www.migros.com.tr/arzum-hipermix-el-blender-seti-ar1030-p-253cd75https://sanalmarket-com-web-assets.global.ssl.fastly.net/images/compressed_gif_sm...209,90 TL169,90 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Arzum Olivya Seramik Tabanlı Ütü Ar684https://www.migros.com.tr/arzum-olivya-seramik-tabanli-utu-ar684-p-253f8fbhttps://migros-dali-storage-prod.global.ssl.fastly.net/sanalmarket/product/390576...159,90 TL119,90 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Axen 43"109 Ekran Fhd Android Smart Uydulu Led Tvhttps://www.migros.com.tr/axen-43109-ekran-fhd-android-smart-uydulu-led-tv-p-2595...https://sanalmarket-com-web-assets.global.ssl.fastly.net/images/compressed_gif_sm...1.699,00 TL1.599,00 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Axen/sunny 24"61 Ekran Uydulu Led Tvhttps://www.migros.com.tr/axensunny-2461-ekran-uydulu-led-tv-p-259362ehttps://sanalmarket-com-web-assets.global.ssl.fastly.net/images/compressed_gif_sm...799,00 TL749,90 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Goldmaster Filinta Gm-7171 Erkek Bakım Setihttps://www.migros.com.tr/goldmaster-filinta-gm-7171-erkek-bakim-seti-p-2547818https://migros-dali-storage-prod.global.ssl.fastly.net/sanalmarket/product/390902...119,90 TL89,90 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Goldmaster Mc-100 Mycoffee Like Filtre Kahve Makinesihttps://www.migros.com.tr/goldmaster-mc-100-mycoffee-like-filtre-kahve-makinesi-p...https://migros-dali-storage-prod.global.ssl.fastly.net/sanalmarket/product/390304...159,90 TL119,90 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Luxell Lx-420f Dg Beyaz Setüstü Ocakhttps://www.migros.com.tr/luxell-lx-420f-dg-beyaz-setustu-ocak-p-25b38d9https://sanalmarket-com-web-assets.global.ssl.fastly.net/images/compressed_gif_sm...349,00 TL299,00 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Philips Bhd004/10 Saç Kurutma Makinesihttps://www.migros.com.tr/philips-bhd00410-sac-kurutma-makinesi-p-2547877https://sanalmarket-com-web-assets.global.ssl.fastly.net/images/compressed_gif_sm...189,90 TL169,90 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Philips Fc9925/07 Marathon Ultimate Süpürgehttps://www.migros.com.tr/philips-fc992507-marathon-ultimate-supurge-p-2544f98https://sanalmarket-com-web-assets.global.ssl.fastly.net/images/compressed_gif_sm...1.999,00 TL1.629,90 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Philips Mg3710/15 Erkek Bakım Kitihttps://www.migros.com.tr/philips-mg371015-erkek-bakim-kiti-p-25478e3https://sanalmarket-com-web-assets.global.ssl.fastly.net/images/compressed_gif_sm...179,90 TL139,90 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Premier Çelik Su Isıtıcı Prk 5918https://www.migros.com.tr/premier-celik-su-isitici-prk-5918-p-2538dd3https://migros-dali-storage-prod.global.ssl.fastly.net/sanalmarket/product/390302...99,90 TL79,90 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Raks Bergama 11 Dilim 2500W Radyatörhttps://www.migros.com.tr/raks-bergama-11-dilim-2500w-radyator-p-25575cdhttps://sanalmarket-com-web-assets.global.ssl.fastly.net/images/compressed_gif_sm...499,00 TL429,00 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Raks Lisa Seyahat Saç Kurutma Makinesihttps://www.migros.com.tr/raks-lisa-seyahat-sac-kurutma-makinesi-p-2547873https://sanalmarket-com-web-assets.global.ssl.fastly.net/images/compressed_gif_sm...44,90 TL34,90 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Sandisk Cz50 16Gb Usb Bellekhttps://www.migros.com.tr/sandisk-cz50-16gb-usb-bellek-p-2592422https://sanalmarket-com-web-assets.global.ssl.fastly.net/images/compressed_gif_sm...24,90 TL21,90 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Sinbo Scm-2943 Inox Elektrikli Cezvehttps://www.migros.com.tr/sinbo-scm-2943-inox-elektrikli-cezve-p-2bedb9bhttps://sanalmarket-com-web-assets.global.ssl.fastly.net/images/compressed_gif_sm...74,90 TL64,90 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Sinbo Sj-3144 Katı Meyve Sıkacağıhttps://www.migros.com.tr/sinbo-sj-3144-kati-meyve-sikacagi-p-253f929https://sanalmarket-com-web-assets.global.ssl.fastly.net/images/compressed_gif_sm...199,90 TL149,90 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Sinbo Ssm-2550 Tost Makinesihttps://www.migros.com.tr/sinbo-ssm-2550-tost-makinesi-p-2537d5chttps://sanalmarket-com-web-assets.global.ssl.fastly.net/images/compressed_gif_sm...149,90 TL119,90 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Xiaomi A2 32 Gb Gold Cep Telefon (Elec)https://www.migros.com.tr/xiaomi-a2-32-gb-gold-cep-telefon-elec-p-255de0dhttps://sanalmarket-com-web-assets.global.ssl.fastly.net/images/compressed_gif_sm...1.699,00 TL1.299,00 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Xiaomi Mi 9T 64Gb Karbon Siyah 6Gb Cep Telefonu(tkno)https://www.migros.com.tr/xiaomi-mi-9t-64gb-karbon-siyah-6gb-cep-telefonutkno-p-2...https://sanalmarket-com-web-assets.global.ssl.fastly.net/images/compressed_gif_sm...2.749,00 TL2.599,00 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Xiaomi Mi Note 3 64Gb Siyah (Electra)https://www.migros.com.tr/xiaomi-mi-note-3-64gb-siyah-electra-p-255dddchttps://sanalmarket-com-web-assets.global.ssl.fastly.net/images/compressed_gif_sm...1.999,00 TL1.799,00 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Xiaomi Red Mi 7 Siyah 32 Gb Cep Telefonu (Elec-rıtzy)https://www.migros.com.tr/xiaomi-red-mi-7-siyah-32-gb-cep-telefonu-elec-ritzy-p-2...https://sanalmarket-com-web-assets.global.ssl.fastly.net/images/compressed_gif_sm...1.299,00 TL1.049,00 TLhttps://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=1https://www.migros.com.tr/money-indirimli-urunler-dt-5?sayfa=12020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:352020-01-05 13:49:35
Data source unique ID
n71760_71fa1f498a9daf3cb21d386254f13404eses
Privacy
Public
Last ran status
COMPLETED
Last ran
2020-01-05 13:49:35 UTC
Crawl Frequency
Not scheduled
Urls to Crawl
Use default URL in recipe